بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار : پیوستن کمیل نانجیانی به فصل چهارم سریال فقط قتل های این ساختمان

پیوستن کمیل نانجیانی به فصل چهارم سریال فقط قتل های این ساختمان

پیوستن کمیل نانجیانی به فصل چهارم سریال فقط قتل های این ساختمان

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون به گزارش رسانه ورایتی مشخص شد که هنرمند نقش‌آفرین در فیلم جاودانگان (Eternals)، کمیل نانجیانی قرار است در فصل چهارم سریال فقط قتل های این ساختمان (Only Murders in the Building) شبکه هولو حضور داشته باشد و به ایفای نقش بپردازد. کمیل نانجیانی در فصل چهارم سریال Only Murders in the Building قرار است نقش کاراکتری را ایفا کند که نقشی اساسی در تحقیقات قتل‌ها دارد.

از هنرمندانی که در کنار کمیل نانجیانی در سریال فقط قتل های این ساختمان حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت، می‌توان به استیو مارتین در نقش چارلز هیدن ساویچ، سلنا گومز در نقش میبل مورا، مارتین شورت در نقش الیور پوتنام، ناتان لین در نقش تدی از اعضای هیئت مدیره ساختمان، ایمی رایان در نقش جین نوازنده حرفه‌ای، آرون دومنینگز در نقش اسکار توریس و یوجین لوی اشاره کرد. برای فصل چهارم قرار است علاوه بر کمیل نانجیانی هنرمندانی چون مریل استریپ، اوا لونگوریا و مالی شنون در فصل چهارم سریال قتل های این ساختمان حضور داشته باشند.

در روز نمایش آخرین اپیزود از فصل سوم سریال Only Murders in the Building از شبکه هولو، ساخت این سریال برای یک فصل دیگر توسط این شبکه تمدید شد که هنوز اطلاعاتی از زمان شروع به ساخت و در نهایت پخش آن برای طرفداران این مجموعه کمدی در دسترس نیست.

از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال فقط قتل های این ساختمان می‌توان به سلنا گومز، مارتین شورت، جان هافمن، دن فوگلمن، استیو مارتین، جس روزنتال و جیمی بابیت اشاره کرد. استیو مارتین علاوه بر نقش‌آفرینی در این مجموعه زیبا و دیدنی و فعالیت به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی، یکی از خالقان و نویسندگان سریال Only Murders in the Building است که در کنار جان هافمن سکان هدایت آن را بر عهده دارد.

داستان سریال فقط قتل های این ساختمان ماجراهای سه غریبه را که شیفته جنایات واقعی هستند، دنبال می‌کند. این سه غریبه که در ادامه به‌خاطر این شیفتگی، خود را درگیر یک پرونده اسرارآمیز می‌بینند، در تلاشند تا آن را حل کنند و به سرانجام برسانند.

Fariba Hoseinzadeh

پست های مرتبط

انتشار دو پوستر جدید از انیمیشن درون و بیرون 2 (Inside Out 2)

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دو پوستر جدید از انیمیشن…

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

اکران فیلم تلفن سیاه ۲ (The Black Phone 2) به تعویق افتاد

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که شرکت یونیورسال…

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

تاریخ اکران فیلم پنج شب با فردی ۲ (Five Nights at Freddy’s 2) اعلام شد

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که شرکت یونیورسال…

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید